27
May

Albmarket se shpjeti do te gjendet ne rrugen Irfan Tomini Prane Tiranes se Re .

Ju ofrojme mundesi punesimi ne pozicionin Kasier/e  dhe Sistemues/e ne market .

Mos hezitoni te na dergoni Cv tuaja dhe te na kontaktoni  .

 

 

 

 

 

0 No comments

Comments are closed.